دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

کم‌خوابی گریبانگیر ۵۶ درصد چینی‌ها!

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: کم‌خوابی گریبانگیر ۵۶ درصد چینی‌ها! در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

کم‌خوابی گریبانگیر ۵۶ درصد چینی‌ها!به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، براساس گزارش‌هایی که به تازگی توسط انجمن خواب کشور چین صورت گرفته است، بیش از ۵۶ درصد مردم این کشور به خصوص جوانان آن، دچار کم‌خوابی هستند.

براساس داده‌های موجود، حدود ۱۶ درصد از افرادی که دچار کم‌خوابی‌اند، در فناوری اطلاعات مشغول کار هستند و همین شیوه کار کردن آن‌ها و در واقع شغل آن‌ها منجر به فقر خواب شده است.

پژوهش‌ها نشان داده است، بیش از ۶۰ درصد افرادی که بعد از سال ۱۹۹۰ به دنیا آمده‌اند، دچار کمبود خواب هستند.

این پژوهش‌ها همچنین نشان داده است، نیم ساعت طول می‌کشد تا حدود ۳۱ درصد مردم جوان چین به خواب بروند؛ همچنین ۹ درصد از جوانان این کشور برای خوابیدن به قرص‌های خواب‌آور نیاز دارند.

نتیجه تحقیقات پیرامون نحوه خوابیدن مردم چین بیانگر آنست که حدود ۳۱ درصد آن‌ها بعد از نیمه شب می‌خوابند و صبح زود بیدار می‌شوند.

همچنین بیش از ۷۰ درصد مردم چین گفته‌اند، خواب آن‌ها تحت تأثیر فشار‌های ناشی از کار قرار دارد.

داده‌ها حاکی از آنست که بیش از ۳۰۰ میلیون نفر از مردم چین دچار بی‌خوابی کامل هستند و هر ساله این رقم افزایش می‌یابد.

 

منبع:فارس

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : کم‌خوابی گریبانگیر ۵۶ درصد چینی‌ها!

کم‌خوابی گریبانگیر ۵۶ درصد چینی‌ها!

3 April 2018 | 10:50 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان