دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

کتاب «دست نیافتنی» در نمایشگاه کتاب

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: کتاب «دست نیافتنی» در نمایشگاه کتاب در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، کتاب «دست نیافتنی» زندگی‌نامه خودنوشت علیرضا حیدری از قهرمانان کشتی آزاد از سوی نشر گلگشت در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود.

این کتاب اولین زندگی‌نامه خودنوشت در ادبیات ورزشی ایران است. این اثر حاصل ۶۰ ساعت مصاحبه با قهرمان کشتی ایران علیرضا حیدری است. کتاب روایتی قصه‌گونه از زندگی پرفراز و نشیب این ورزشکار ملی و تجربیات وقایع زندگی یک قهرمان المپیک را در دهه هفتاد و هشتاد شمسی بیان می‌کند.

«باخت در فینال مسابقات جهانی ترکیه، نقطه شروعی برای بازگشت مسیر بی‌راهه‌ای بود که گیرش افتاده بودم. شرمنده بودم. بهترین گواهم، نیمه شب آنکاراست. جایی که به همه چیز فکر کردم. الا این که «سگید مرتضی علی‌یف»، در مسابقه اول، مقابل کورتانیدزه باخته بود. اِلدار کورتانیدزه. نامی است که در زبان‌های مختلف معانی متفاوتی دارد. در زبان‌های اروپای شمالی به معنای جنگجوی آتشین است. آتشی ناآرام که قرار بود به کاخ آرزوها و غرورم بگیرد.»

کتاب «دست نیافتنی» زندگی‌نامه خودنوشت علیرضا حیدری در ۲۷۲ صفحه و قیمت ۲۵ هزار تومان از سوی نشر گلگشت در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد.
 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : کتاب «دست نیافتنی» در نمایشگاه کتاب

کتاب «دست نیافتنی» در نمایشگاه کتاب

1 May 2018 | 2:05 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان