دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

وضعیت حقوق بازنشستگان در سال۹۷ چگونه است؟

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: وضعیت حقوق بازنشستگان در سال۹۷ چگونه است؟ در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

وضعیت حقوق بازنشستگان در سال۹۷ چگونه است؟به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، رسول خضری در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نسبت به دیگر بازنشستگان کمتر است به همین دلیل مجلس در لایحه بودجه سال آینده اعتباری ویژه برای همسان سازی در نظر گرفته شده است.

وی به اعتبار ۲ هزار میلیاردی اشاره کرد و گفت: این اعتبار برای سال ۹۷ است و در صورت محقق شدن این بودجه برای سال ۹۸ نیز اعتباری در نظر خواهیم گرفت.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در مورد افزایش حقوق بازنشستگان تاکید کرد: افزایش حقوق بازنشستگان باید در دستور کار قرار گیرد و در برخی موارد با توجه به کم بودن حقوق این افراد، افزایش ۲۰ درصدی نیز نمی‌تواند درآمد بازنشستگان را افزایش دهد تا بتوانند از عهده تامین هزینه‌های زندگی بر بیایند به همین دلیل باید افزایش حقوق‌ها واقعی باشد.

وی با اشاره به اینکه دولت به سازمان تامین اجتماعی بدهی دارد، گفت: این بدهی در قبال پرداخت ۳ درصد حق بیمه کارگران و بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی است که سال‌های زیادی روی هم انباشته و پرداخت نشده است.

خضری گفت: در بودجه امسال قرار شد بابت بدهی‌های دولت، ۵ هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود تا بخشی از مطالبات این سازمان تامین شود.

به گفته وی، دولت و مجلس باید به این سازمان کمک کنند تا در راستای ارائه خدمات به بیمه شدگانش به مشکلی دچار نشود چرا که حدود نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش این سازمان هستند.

 

منبع:مهر

 

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : وضعیت حقوق بازنشستگان در سال۹۷ چگونه است؟

وضعیت حقوق بازنشستگان در سال۹۷ چگونه است؟

4 March 2018 | 6:34 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان