دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

واقعیت‌های جامعه ایرانی در «شورآب»

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: واقعیت‌های جامعه ایرانی در «شورآب» در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، رمان «شورآب» به قلم کیوان ارزاقی از سوی نشر افق به نمیاشگاه کتاب تهران رسید.

کیوان ارزاقی با نوشتن رمان «سرزمین نوچ» وارد دنیای نویسندگی شد و سپس با رمان‌های «زندگی منفی یک» و «بی‌نازنین» گام‌هایی جدی در این عرصه برداشت. او چهارمین رمانش با عنوان «شورآب» را بر اساس روابط پیچیده و پنهان آدم‌های مدرن نوشته و در قالب داستانی ماجرا محور به یکی دیگر از واقعیت‌های جامعه امروز ایران می‌پردازد.

«بارها گفته بود خوش به حال هنرپیشه‌های تئاتر و سینما که وقت و بی‌وقت مردن را تمرین می‌کنند و هر بار با تشویق تماشاچیان می‌فهمند در کدام نقش بهتر مرده‌اند. مرگ در اردیبهشت با بوی بهار نارنج بهتر و تاثیرگذارتر بوده یا در فصل خزان برگ‌ها در ساحل دریای شمال!»

رمان «شورآب» اثری 247 صفحه‌ای است که کیوان ارزاقی آن را نوشته و نشر افق آن را با قیمت 21 هزار تومان منتشر کرده است.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : واقعیت‌های جامعه ایرانی در «شورآب»

واقعیت‌های جامعه ایرانی در «شورآب»

8 May 2018 | 4:12 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان