دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

«هفت روز و هفت ساعت» با ستاره‌ها نوروز در تلویزیون+ تیزر

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: «هفت روز و هفت ساعت» با ستاره‌ها نوروز در تلویزیون+ تیزر در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، در این پروژه که از آن به‌عنوان سورپرایز تلویزیون در ایام نوروز یاد می‌شود، گروهی از بازیگران و خوانندگان ایرانی و لبنانی در قالب یک مسابقه – فیلم حضور دارند. از ایران، امیرحسین رستمی، لادن مستوفی، حمید حامی، الناز حبیبی، علیرام نورایی و لیندا کیانی و از لبنان نیز کارلوس عازار، سالی بسمة، مهدی فخرالدین، محمد شمص، سارة قصیر و عدی رعد در فضایی رقابتی – هنری حضور دارند.

این کار که در یک پروداکشن بزرگ در لوکیشن‌های متعددی در لبنان و ایران فیلمبرداری شده، از دو شبکه افق و نسیم در تعطیلات نوروزی پخش خواهد شد.

کارگردانی این رئالیتی شو را سعید ابوطالب برعهده داشته که پیش‌تر، رئالیتی شوهای رالی ایرانی، سرزمین دانایی و دستم را بگیر را ساخته است.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : «هفت روز و هفت ساعت» با ستاره‌ها نوروز در تلویزیون+ تیزر

«هفت روز و هفت ساعت» با ستاره‌ها نوروز در تلویزیون+ تیزر

7 March 2018 | 5:28 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان