دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از مهر، این شماره از مجله «فناوری مهر»، در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، پرونده کاملی به گسترش فعالیت پیام رسانهای ایرانی و شکستن انحصار تلگرام اختصاص یافته و به تمامی اقداماتی که تاکنون برای گسترش شبکه های پیام رسان بومی در کشور اتفاق افتاده اشاره شده است. در این بخش، اخباری مربوط به تدوین لایحه حفظ حریم خصوصی در پیام رسانها و نیز بخشنامه ممنوعیت استفاده از تلگرام و سایر پیام رسانهای خارجی توسط دستگاههای اجرایی دیده می شود.

بخش علم و دانش نوزدهمین شماره مجله فناوری مهر، گزارشی ویژه از شگفتی های دنیای علم دارد. انتشار لیست ۱۶ کشوری که بیشترین تولید علم را دارند در کنار خواندنی های حوزه علم و دانش از دیگر اخبار مهمی است که در این بخش منتشر شده است.

در بخش فناوری های نوین این شماره از مجله فناوری مهر، مروری بر آخرین یافته های دانشمندان ایرانی در یک سال اخیر دارد و گزارشی با عنوان امکان تشخیص سرطان با فناوری هسته ای به مناسبت روز فناوری هسته ای از دیگر مطالب خواندنی این بخش است.

این بخش در گزارش مهم دیگری به موضوع ذخایر زیستی پرداخته است.

نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» در بخش فناوری خودرو گزارش های مختلفی از معرفی خودروهای خودران دارد که با بکارگیری فناوری، جنجال به پا کرده اند. در این بخش اخبار جذابی از جمله خودروهای آینده با هوا حرکت می کنند و گران ترین خودروی اسپرت جهان دیده می شود.

این شماره در بخش هوا و فضا نیز از برنامه های سازمان فضایی در سال جاری برای توسعه فناوریهای فضایی در کشور خبر می دهد.  گزارش خواندنی از مهمترین شایعات نجومی از دیگر مطالب مهمی است که در این شماره از مجله فناوری مهر آمده است.

شماره نوزدهم مجله فناوری مهر در ۶۹ صفحه در قالب فایل PDF از اینجا قابل دریافت است.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد

نوزدهمین شماره مجله «فناوری مهر» منتشر شد

19 May 2018 | 10:25 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان