دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

نمایشگاه «پیروان شیوه میرخانی» تمدید شد

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: نمایشگاه «پیروان شیوه میرخانی» تمدید شد در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار تجسمی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، نمایشگاه گروهی خوشنویسی با عنوان «پیروان شیوه میرخانی» که از ۱۹ فروردین در فرهنگسرای ابن سینا برپا شده است، دو روز دیگر تمدید شد.

این نمایشگاه با ۵۰ اثر از کریم‌ا‌لله نجفی و جمعی از هنرجویانش در معرض دید عموم قرار گرفته و تا پنجشنبه ۳۰ فروردین میزبان علاقه‌مندان است. پیش از این ۲۸ فروردین آخرین روز نمایشگاه اعلام شده بود.

 

 

آثار نمایشگاه «پیروان شیوه میرخانی» با تکنیک نستعلق و شکسته‌نستعلیق خلق شده و اشعار شاعران کلاسیک کشور و آیات و احادیث، موضوع آثار هنرمندان در این نمایشگاه است. از سیدحسین میرخانی به عنوان پدر خوشنوسی معاصر یاد می‌شود.

از جمله چهره‌های حاضر در افتتاحیه این نمایشگاه می‌توان به قربانعلی اجلی، بنیانگذار سبک گلگشت اشاره کرد.

علاقمندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 9 تا 19 به فرهنگسرای ابن سینا واقع در شهرک قدس خیابان ایران زمین شمالی مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : نمایشگاه «پیروان شیوه میرخانی» تمدید شد

نمایشگاه «پیروان شیوه میرخانی» تمدید شد

15 April 2018 | 2:10 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان