دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

معرفی شهر رشت بعنوان اولین شهر “شب‌های روشن” +عکس

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: معرفی شهر رشت بعنوان اولین شهر “شب‌های روشن” +عکس در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، مراسم افتتاح شهر رشت به‌عنوان نخستین شهر “شب‌های روشن” کشور با حضور علی‌اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری کشور در پیاده راه فرنگی رشت برگزار شد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه این مراسم و در جمع اصحاب رسانه با اشاره به افتتاح این پروژه اظهار داشت: اجرای طرح شهر “شب‌‌های روشن” سبب رونق اقتصادی گیلان و ایجاد اشتغال می‌شود‌.

معرفی شهر رشت بعنوان اولین شهر

علی‌اصغر مونسان با اعلام اینکه اجرای پروژه افتتاح شهر “شب‌های روشن” در تمام استان‌های کشور در دستور کار قرار گرفته است عنوان داشت: اجرای این طرح سبب افزایش شور و نشاط در میان مردم می‌شود.

بنابراین گزاش، افتتاح بازارچه گل و گیاه از جمله طرح‌هایی بود که در حاشیه این مراسم و با حضور جمعی از مدیران استان گیلان، نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر رشت و شهردار رشت برگزار شد.

 

منبع: تسنیم 

 

انتهای پیام

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : معرفی شهر رشت بعنوان اولین شهر “شب‌های روشن” +عکس

معرفی شهر رشت بعنوان اولین شهر “شب‌های روشن” +عکس

16 March 2018 | 7:56 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان