دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

مصرف میوه شانس بارداری را افزایش می دهد

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: مصرف میوه شانس بارداری را افزایش می دهد در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از مهر، محققان این مطالعه حدود ۵۶۰۰ زن را در استرالیا، نیوزیلند، بریتانیا و ایرلند که هرگز بچه ای نداشته و قصد بارداری داشتند مورد بررسی قرار دادند.

محققان دریافتند زنانی که کمتر از یک تا سه بار در روز میوه می خوردند در مقایسه با زنانی که سه وعده یا بیشتر در روز میوه مصرف می کردند، طول مدت باردار شدن شان یک ماه بیشتر بود.

همچنین محققان دریافتند زنانی که چهار وعده یا بیشتر در هفته فست فود می خوردند در مقایسه با زنانی که به ندرت فست فود خورده یا اصلا فست فود نمی خوردند، مدت زمان باردارشدن شان حدود یک ماه بیشتر بطول انجامید.

هشت درصد زوج های این مطالعه جزء گروه نابارور دسته بندی شدند چراکه مدت زمان باردارشدن شان بیش از یک سال بطول انجامید، درحالیکه ۳۹ درصد زنان در مدت یک ماه باردار شدند.

محققان دریافتند ریسک ناباروری در بین زنان دارای کمترین میزان مصرف میوه از ۸ درصد تا ۱۲ درصد افزایش یافت، و در بین زنانی که چهار بار در هفته یا بیشتر فست فود می خوردند این خطر از ۸ درصد تا ۱۶ درصد افزایش یافت.

«کلر رابرتس»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه آدلاید استرالیا، در این باره می گوید: «این یافته ها نشان می دهد که مصرف رژیم غذایی با کیفیت خوب که شامل میوه و به حداقل رساندن مصرف فست فودها باشد موجب بهبود باروری شده و مدت زمان باردار شدن را کاهش می دهد.»

وی در ادامه می افزاید: «داده های ما نشان می دهد که مصرف مکرر فست فودها زمان باردارشدن را به تاخیر می اندازد.»

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : مصرف میوه شانس بارداری را افزایش می دهد

مصرف میوه شانس بارداری را افزایش می دهد

7 May 2018 | 12:47 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان