دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

مسلمانان فرانسه در ماه رمضان ۳۴ درصد بیشتر خرید می‌کنند

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: مسلمانان فرانسه در ماه رمضان ۳۴ درصد بیشتر خرید می‌کنند در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، خبرگزاری فیگارو از افزایش فروش فروشگاه‌های اجناس حلال در فرانسه در آستانه ماه مبارک رمضان گزارش داده است.

افزایش رونق در حلال فروشی ها در ماه رمضان

این رسانه با بیان اینکه از پنج‌شنبه ماه رمضان در فرانسه آغاز می‌شود عنوان کرده که با توجه به افزایش برگزاری مراسم مذهبی در این ماه فروش این فروشگاه‌ها افزایش چشمگیری داشته است.

فیگارو همچنین از قول متخصصان بازاریابی از افزایش ۳۴ درصدی مخارج مسلمانان در ماه رمضان خبر داده است.

به گزارش میزان، در برخی از رسانه از تخفیف ویژه برخی از کشورهای غیراسلامی برای ملزومات و کالاهای اساسی برای مشتریان خود در ماه مبارک رمضان خبر داده و عنوان کرده بودند: در ماه مبارک رمضان گاهی ملزومات مردم  با 80 درصد تخفیف به فروش می‌رسد.

انتهای پیام/

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : مسلمانان فرانسه در ماه رمضان ۳۴ درصد بیشتر خرید می‌کنند

مسلمانان فرانسه در ماه رمضان ۳۴ درصد بیشتر خرید می‌کنند

16 May 2018 | 6:12 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان