دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

مسابقه فراز‌خوانی قرآن کریم ویژه نوجوانان برگزار می‌شود

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: مسابقه فراز‌خوانی قرآن کریم ویژه نوجوانان برگزار می‌شود در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار قرآنی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس مسابقه فراز‌خوانی قرآن کریم ویژه دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه و در دو بخش خواهران و برادران با همت مرکز آموزش قرآن کریم آستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان باید سه فایل تلاوت ارائه شده از مصطفی اسماعیل، منشاوی و عبدالباسط را به خوبی تمرین کنند و سپس فیلم تلاوت خود از این سه فایل را برای دبیر‌خانه مسابقه ارسال تا پس داوری آثار برگزیدگان معرفی و تجلیل شوند.

شرکت‌کنندگان باید در ابتدای فیلم خود را معرفی و پس از بیان نام‌، نام‌خانوادگی، شماره همراه و نام شهر تلاوت و فیلم تلاوت خود را که با دوربین یا تلفن همراه ضبط شده به نشانی @reyquran در شبکه‌های اجتماعی سروش، ایتا و یا تلگرام ارسال کنند.

چهارده برگزیده این مسابقه طی مراسمی معرفی و تجلیل خواهند شد.

 

فراز تلاوت عبدالباسط

 

فراز تلاوت مصطفی اسماعیل

 

فراز تلاوت منشاوی

 

انتهای پیام/
 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : مسابقه فراز‌خوانی قرآن کریم ویژه نوجوانان برگزار می‌شود

مسابقه فراز‌خوانی قرآن کریم ویژه نوجوانان برگزار می‌شود

1 June 2018 | 11:29 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان