دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

مجموعه غزل «خودت را به بادها بسپار» در نمایشگاه کتاب

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: مجموعه غزل «خودت را به بادها بسپار» در نمایشگاه کتاب در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، مجموعه غزل «خودت را به بادها بسپار» شامل 32 غزل با مضامین عاطفی و اجتماعی سروده نازنین مرادی از سوی انتشارات «فصل پنجم» منتشر شده است.

«خودت را به بادها بسپار» که در 56 صفحه با قیمت 7 هزار تومان منتشر شده است در نمایشگاه بین المللی کتاب 97 در سالن شبستان راهرو 17 غرفه انتشارات فصل پنجم عرضه می شود.

نازنین مرادی متولد 1360 تهران است و لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارد. در کارنامه ادبی او مسئولیت انجمن ادبی فرهنگسرای دختران، خانه فرهنگ نور، کانون شعر کودک و نوجوان خانه فرهنگ دولت آباد و کانون ادبی دانشگاه یادگار امام(ره) به چشم می‌خورد.

وی همچنین تا کانون در جشنواره های ادبی متنوع برگزیده شده است که جشنواره ی ایران ما سال 86، ایوان آیینه‌ها سال 87، نفر اول جشنواره طلوع(شهرداری تهران سال 94)، فعال ادبی نمونه در جشنواره چله آه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران سال 92 از جمله آن‌ها است.

تا به حال اشعاری از او در کتاب های بهار سخن انتشارات کومش ،هم آوای من باش انتشارات هم‌قلم،گزیده ادبیات معاصر انتشارات نگیما، لوح فشرده شاعران معاصر موسسه رسانه ساز دانش به چاپ رسیده است.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : مجموعه غزل «خودت را به بادها بسپار» در نمایشگاه کتاب

مجموعه غزل «خودت را به بادها بسپار» در نمایشگاه کتاب

3 May 2018 | 12:35 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان