دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

ضرورت اثبات ادعای درمانی محصولات پروبیوتیک

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: ضرورت اثبات ادعای درمانی محصولات پروبیوتیک در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از مهر، مصطفی قانعی در ششمین سمپوزیوم بین المللی فدراسیون انجمن های آسیایی باکتری های اسید لاکتیک و چهارمین همایش بین المللی پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند در خصوص استانداردسازی پروبیوتیک ها، اظهارداشت: در حال حاضر ما فاصله علمی زیادی با کل دنیا داریم و در ایران یک عقب ماندگی نسبی داریم و باز هم نسبت به اینکه دیر شروع کرده ایم پیشرفت خوبی داشته ایم و نمی توانیم بگویم در این مدت کم، بد عمل کرده ایم.

وی در خصوص آگاه سازی عمومی استفاده از محصولات پروبیوتیک، گفت: در حال حاضر شرایط طوری شده که باید بر روی آگاه سازی عمومی بیشتر کار کنیم و استانداردها را وسط بیاوریم همچنین در بحث پروبیوتیک ها این ادعا مفید است و حرفی در آن نیست و ادعاهای اینچنینی در خصوص درمان آسم و… می شود، نیاز به کار بالینی و تحقیقی دارد و برای این کار شرکت ها باید هزینه کنند تا بتوانند با مطالعات بالینی، ادعای خود را اثبات کنند.

قانعی تصریح کرد: علت استقبال جهانی از محصولات پروبیوتیک این است که طی ۵۰ سال اخیر همراه با تغییراتی که در جهان رخ داده مانند تغییرات آب و هوایی تغییراتی نیز در داخل بدن افراد رخ داده است.

وی افزود: هر انسان زنده حدود یک کیلوگرم باکتری را با خود حمل می‌کند، این باکتری‌ها سیستم ایمنی بدن را تنظیم می‌کنند و برای بدن مفید هستند.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : ضرورت اثبات ادعای درمانی محصولات پروبیوتیک

ضرورت اثبات ادعای درمانی محصولات پروبیوتیک

5 May 2018 | 9:21 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان