دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار حج و زیارت گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس، حج تمتع سال 97 با شعار «حج، تحول روحی و اخلاقی، سبک زندگی دینی، عزت و کرامت اسلامی» برپا می‌شود.

با توجه به آغاز روز شمار سفر حج تمتع و لزوم هماهنگی‌های لازم به منظور برپایی پرشور این سفر معنوی، سازمان حج و زیارت پیام‌رسان گپ را برای اطلاع‌رسانی از وضعیت حج و اخبار آن انتخاب کرده است و از زائران و خانواده‌های آن‌ها نیز خواسته تا با نصب این برنامه از اقدامات حج 97 مطلع شوند.

 

 

حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت نیز برای ارتباط با زائران و افراد مرتبط با حوزه حج و زیارت، صفحه ارتباط مردمی در پیام‌رسان گپ راه‌‌اندازی کرده است تا افراد بتوانند به صورت مستقیم نظرات، سؤالات و دغدغه‌های خود را با ریاست سازمان حج و زیارت در میان بگذارند.

بر همین اساس علاقه‌مندان به برقراری ارتباط با رئیس سازمان حج و زیارت می‌توانند به شناسه کاربری mohammadi_haj@ در پیام‌رسان گپ مراجعه کنند.

به گزارش فارس، اولین گروه زائران خانه خدا از 27 تیرماه به حج تمتع مشرف می‌شوند که امسال 85 هزار و 200 نفر از کشورمان در این سفر معنوی حضور دارند.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

صفحه ارتباط مردمی رئیس سازمان حج و زیارت راه‌اندازی شد

13 June 2018 | 1:19 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان