دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

شیطنت‌های پسر عمه زا بیشتر شده است/ جای خالی عروسک‌گردان کلاه قرمزی

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: شیطنت‌های پسر عمه زا بیشتر شده است/ جای خالی عروسک‌گردان کلاه قرمزی در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

ج«امیر سلطان احمدی» عروسک گردان و صداپیشه عروسک «پسرعمه زا» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس با اشاره به حضورش در مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» گفت: امسال وعده بسیار هیجان انگیزی به مخاطبان می‌دهیم و آنهم این که به نظر خودمان یکی از بهترین سالها برای این مجموعه عروسکی بود که قرار بود در سال گذشته پخش شود.

وی ادامه داد: در آخرین کلاه قرمزی که کار کردیم، جای دنیا فنی زاده در کنارمان بسیار خالی بود و سری آخر بسیار به یاد ماندنی شد و همه‌مان از تک تک آیتم‌ها لذت ‌بردیم و حال بچه‌ها خیلی خوب بود. هرچند با یکسری بی مهری‌ها روبرو شد. اما متاسفانه فاصله‌ای که در زمان پخش آن افتاد، بچه‌ها را کمی دلسرد کرد. با این وجود الان همه منتظرند تا کلاه قرمزی پخش شود و نتیجه زحمت‌هایشان را ببینند.

 

این عروسک گردان با اشاره به عروسک پسرعمه زا و تغییراتی که این عروسک نسبت به سالهای قبل داشته است، بیان داشت: پسرعمه زا امسال خیلی شیطون و بازیگوش‌تر شده و شاید به عبارتی به ذات اصلی‌‌اش برگشته است. این اواخر به واسطه حضور در کنار سایر کاراکترها شیطنت‌های کمتری را از او می‌دیدیم که امسال به روح اصلی‌اش برگشته و تا جایی که به یاد دارم دوباره انگار کودک شده و کودکی می‌کند.

سلطان احمدی با اشاره به ویژگی‌ و شیطنت‌های حرکتی عروسک پسرعمه زا در مجموعه «کلاه قرمزی» که یکی از کاراکترهای ویژه‌ای است که او در این سالها بازی‌ می‌دهد، نیز گفت: یکی از ویژگی‌هایی که آقای طهماسب در کار دارد، یادآوری برای خلاقیت است و اینکه مدام به ما می‌گوید به آنچه که تا به حال خلق شده قانع نباشید. معتقدم این یکی از رموز موفقیت‌شان است. از کودکی یاد گرفتم که یکی از عوامل پیشرفت شاگرد،‌ داشتن استادی سخت‌گیر است.

به گزارش فارس، مجموعه عروسکی «کلاه قرمزی» به روال هرساله ساعت٢٠ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد و بازپخش آن نیز ساعت ١٥ روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : شیطنت‌های پسر عمه زا بیشتر شده است/ جای خالی عروسک‌گردان کلاه قرمزی

شیطنت‌های پسر عمه زا بیشتر شده است/ جای خالی عروسک‌گردان کلاه قرمزی

3 April 2018 | 12:02 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان