دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان،رکورد قبلی به “احمد تفزی” از آلمان تعلق داشت که در سال ۲۰۱۱ میلادی ۴۳ هندوانه را شکانده بود.

از این رکورد زنی در دبیرستان Green Public در کراچیِ پاکستان فیلمبرداری شده است.

نسیم همچنین با پیشانی‌اش ۲۸۱ گردو را در عرض ۶۰ ثانیه شکست و یک رکورد دیگر را نیز ثبت کرد.

این جوان ۳۲ ساله پاکستانی خاطر نشان می‌کند که مدت زمانی طولانی برای آماده سازی خود صرف کرده است.

شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

او می‌گوید: برای شکستن رکورد جهانی باید خیلی تمرین کرد. قبل از این کار من چندین ماه تمرین کردم. برای هر رکورد باید کمک مالی خوبی صورت گیرد و من همه این کار‌ها را بدون حامی مالی و کمک دولتی انجام دادم.

شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

به گزارش دیلی‌میل، رشید نسیم در گذشته نیز چندین رکورد جهانی گینس را از آن خود کرده که از آن جمله می‌توان به شکستن بیشترین تعداد نارگیل سبز و همچنین باز کردن بیشترین تعداد درب بطری با سر اشاره کرد. او آرزو دارد که ۵۰ رکورد ثبت کرده و کشورش به وجود او افتخار کند.

شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

شکستن ۵۱ هندوانه با سر و ثبت رکورد جهانی

8 May 2018 | 11:37 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان