دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان،  محمد بن سلمان، ولی عهد عربستان با «جرج بوش» پدر و پسر رؤسای اسبق آمریکا و همچنین «جیمز بیکر» وزیر خارجه اسبق این کشور در شهر هیوستن دیدار کرد.

خبرگزاری رسمی عربستان مطلبی درباره جزئیات این دیدار‌ها منتشر نکرد. ولیعهد عربستان در جریان سفر کنونی اش به آمریکا با باراک اوباما رئیس جمهور سابق این کشور دیدار نکرده است.

بن سلمان از تاریخ ۱۹ مارس گذشته سفر خود را به آمریکا آغاز و با دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور در کنار تعدادی از مقامات آمریکایی دیدار کرده است.

دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس
وی هم چنین نشست‌هایی با مسئولان اقتصادی و سینمایی و تجار آمریکایی برگزار کرده است. قرار است بن سلمان بعد از پایان سفرش از آمریکا به فرانسه برود.

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس

دیدار بن‌سلمان با «بوش» پدر و پسر +عکس

8 April 2018 | 5:49 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان