دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

دگرگونی دنیای اتومبیل های الکتریکی زیر چرخان پورشه! +عکس

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: دگرگونی دنیای اتومبیل های الکتریکی زیر چرخان پورشه! +عکس در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان،  طبق گزارشی که سال 2017 از منابع خبری پورشه منتشر شد، بلوم درباره این خودرو برقی چهار نفره که دارای دو موتور است و همچنین ویژگی ها و عملکرد آن صحبت کرد.

بلوم گفت:” تقریبا یک سال پیش، تمام کارخانه‌های خود را به منابع 100 درصد طبیعی و الکتریکی تغییر دادیم و این نشان می‌دهد که این موضوع چقدر برای ما مهم است. Mission E نه تنها عملکرد بالای سگمنت خودرو های الکتریکی را دوباره تعریف می‌کند، بلکه باعث پیشرفت آلمان به عنوان یک تولید کننده تکنولوژی می‌شود.”

اعداد و ارقام منتشر شده، گفته های بلوم را تایید می کند. آن طور که از مدل مفهومی معلوم است، این خودرو قدرتی معادل 600 اسب بخار دارد و سرعت آن در کمتر 3.5 ثانیه به 100 کیلومتر بر ساعت خواهد رسید.

به نظر می‌رسد این خودرو با یک بار شارژ می‌تواند 500 کیلومتر را بپیماید و می‌تواند در 15 دقیقه، 80 درصد شارژ شود.

دگرگونی دنیای اتومبیل های الکتریکی زیر چرخان پورشه! +عکس

بلوم گفت:” این خودرو استاندارد های جدید ارائه می‌دهد و حرکت را به نحو دیگری معنی می‌کند.”

با اینکه پورشه برای تحقق بخشیدن به این هدف سرمایه گذاری و تلاش بسیار کرده است، برخی معتقد هستند که این یک ریسک بزرگ و خیال پردازانه است.

البته برای طرفداران 911 نگرانی هایی وجود دارد. به طور مثال درباره نسخه هیبریدی 911 صحبت هایی شده است. بلوم گفته است:” تا سال 2030، اسپرت ترین پورشه موتوری الکتریکی خواهد داشت. از کجا معلوم، شاید حتی شاخص ترین خودرو اسپرت ما یعنی 911 نیز الکتریکی شود. قبل از اینکه موتور های دیزلی را به طور کامل کنار بگذاریم، دهه بعدی شاهد ترکیبی از موتور های دیزلی و الکتریکی خواهد بود.”

او گفت:” با اینکه یک سنت جدید در حال شکل گیری و همگانی شدن است، اما من هیچ کاری را با عجله انجام نمی‌دهم.”

 

منبع: خودروکار

 

انتهای پیام/

 

 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : دگرگونی دنیای اتومبیل های الکتریکی زیر چرخان پورشه! +عکس

دگرگونی دنیای اتومبیل های الکتریکی زیر چرخان پورشه! +عکس

28 March 2018 | 3:23 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان