دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

«حجره قیمه خان» در راستای حمایت از تولید داخلی است/ حجره‌ای که همه نوع کالا در آن تولید می‌شود

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: «حجره قیمه خان» در راستای حمایت از تولید داخلی است/ حجره‌ای که همه نوع کالا در آن تولید می‌شود در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

«امیر سلطان احمدی» کارگردان مجموعه تلویزیونی «حجره قیمه خان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از فارس،‌ گفت: مدتی است مشغول مجموعه عروسکی «حجره قیمه خان» شدم که برای شبکه ایران کالا تولید می‌شود. این عروسک تنها  عروسک کار است و حجره قدیمی در بازارچه دارد. نکته جالب اینجا است که انگار مغازه او همه چی فروشی است و به یک محصول برای فروش بسنده نکرده. با اینکه هیچ کالایی در این حجره دیده نمی‌شود، اما همه چیز در آن به فروش می‌رسد.

وی ادامه داد: تنها بازیگری که کنار عروسک می‌ایستد، رامین ناصر نصیر است که نقش او در قصه پسر یکی از دوستان قدیمی قیمه است که در این حجره استخدام شده و وارد فضای عاشقانه‌ای می‌شود، همچنین سید رضا حسینی از دیگر بازیگران این کار است و تا جایی که اطلاع دارم قرار نیست عروسک دیگری به کار اضافه شود.

صداپیشه مجموعه تلویزیونی «کلاه قرمزی» همچنین با اشاره به لزوم تولید این اثر در شبکه ایران کالا، ‌نیز گفت: اینکه پروسه به ثمر رساندن چنین طرحی در این شبکه چطور بوده را نمی‌دانم، اما این را می‌دانم که دوستان می‌خواستند اهدافی مثل نامگذاری سال (حمایت از تولید داخلی) را برآورده کنند که به موضوع این سریال بی‌ربط نیست.

وی در ادامه افزود: ما تمام تلاشمان را کردیم و از مدیران خواستیم که اجازه دهند این یک برنامه لا به لای برنامه‌هایی که به این ماجرا مربوط است طوری پخش شود که در کنار انتقال پیام به مخاطب، بامزگی خاص خود را هم داشته باشد. قصه‌های این مجموعه تلویزیونی هم طی اتفاقاتی بوجود می‌آید که در این حجره می‌افتد.

سلطان احمدی ادامه داد: در هر قسمت یک مهمان چهره هم داریم. بخشی از مهمان‌هایمان با سوغات جنگل یکی بودند. رضا بنفشه خواه، مهدی صبایی، رضا توکلی و سوسن پرور،‌ از مهمان‌های مشترکمان با «سوغات جنگل» و مریم خدارحمی، خشایار راد، آشپزی فرانسوی که در برنامه دستپخت بوده و … از مهمان‌های جدید این برنامه هستند.

وی در پایان نیز گفت: تیتراژ ابتدا و انتها را عروسک نمی‌خواند و تیتراژ پایان توسط گروهی با سبک آکاپلا (ساز با دهان) اجرا می‌شود.

به گزارش فارس، مجموعه تلویزیونی «حجره قیمه خان» در 52 قسمت 55 دقیقه‌ای به تهیه کنندگی محمد صالحیان و نویسندگی و کارگردانی مسعود خاکباز برای شبکه ایران کالا تولید می‌شود.

انتهای پیام/

 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : «حجره قیمه خان» در راستای حمایت از تولید داخلی است/ حجره‌ای که همه نوع کالا در آن تولید می‌شود

«حجره قیمه خان» در راستای حمایت از تولید داخلی است/ حجره‌ای که همه نوع کالا در آن تولید می‌شود

3 May 2018 | 12:28 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان