دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

جوان ترین شهردار ایران را بشناسید

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: جوان ترین شهردار ایران را بشناسید در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

جوان ترین شهردار ایران را بشناسیدبه گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، اعضای شورای اسلامی شهر سرابله روح الله پریزاد را که دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری بوده و متولد 1369 است به عنوان جوان ترین شهردار کشور به مسئولیت شهرداری شهر سرابله برگزیدند.

روح اله پریزاد در این آیین با حکم استاندا ایلام و با معرفی اعضای شورای اسلامی شهر سرابله و موافقت وزارت کشور بعنوان شهردار جدید سرابله معرفی و از خدمات سجاد میرزایی شهردار سابق و کمری سرپرست شهرداری تقدیر بعمل آمد.

شهر سرابله با جمعیت ثابت و متغییر 25 هزار نفر مرکز شهرستان چرداول و در 35 کیلومتری ایلام قرار دارد. این شهر با توجه به موقعیت جغرافیایی مناسب و احاطه شده توسط کوه های لنه و چرمین و عبور جاده کربلا قابلیت توسعه و ایجاد گردشگاه مناسبی برای استان باشد ولی علیرغم توجه ویژه دولت تدبیر و امید متاسفانه از وضعیت مناسبی در زمینه مبلمان شهری برخوردار نیست و کوچه ها و خیابان های آن فرسوده و فاقد آسفالت مناسب است.

منبع: تیترشهر

انتهای پیام/

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : جوان ترین شهردار ایران را بشناسید

جوان ترین شهردار ایران را بشناسید

5 April 2018 | 1:07 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان