دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

جشنواره طعم سلامت در ماه رمضان برگزار می شود

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: جشنواره طعم سلامت در ماه رمضان برگزار می شود در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از مهر، جشنواره طعم سلامت، به همت مرکز فرهنگی تحقیقاتی غذای سالم با همکاری برج میلاد و اداره کل طب سنی وزارت بهداشت با شعار «پس انداز سلامتی با غذای سالم» در راستای تحقق طرح تحول سلامت در بُعد اصلاح سبک تغذیه و حمایت از کالای ایرانی در ایام ماه مبارک رمضان هر روز از ساعت ۱۹ تا ۲۳ در برج میلاد برگزار خواهد شد. 

این جشنواره با توجه به حال و هوای معنوی ماه مبارک رمضان و توجه ویژه مردم به سلامت جسم و روح و به منظور ایجاد آگاهی و حساسیت در مخاطبان برای شناسایی و استفاده از غذای سالم از روز اول ماه مبارک رمضان در برج میلاد میزبان مردم خواهد بود. 

ارائه مشاوره طب سنتی، مشاوره تغذیه، مزاج شناسی، عنبیه شناسی و رایحه درمانی از دیگر امکاناتی است که بازدیدکنندگان می توانند به صورت رایگان از آن بهره مند شوند. 

همچنین حضور چهره های هنری، اجرای زنده موسیقی نواحی، مسابقه و سرگرمی، غرفه ویژه کودکان از دیگر برنامه های این رویداد سلامتی برای خانواده های بازدید کننده از جشنواره طعم سلامت است.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : جشنواره طعم سلامت در ماه رمضان برگزار می شود

جشنواره طعم سلامت در ماه رمضان برگزار می شود

14 May 2018 | 4:08 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان