دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

توزیع گازوئیل یورو۴ در همه جایگاه‌ها تا دو ماه آینده

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: توزیع گازوئیل یورو۴ در همه جایگاه‌ها تا دو ماه آینده در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

توزیع گازوئیل یورو۴ در همه جایگاه‌ها تا دوماه آیندهبه گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، سیدمحمدرضا موسوی خواه درمورد توزیع بنزین یورو چهار در کلان شهر‌ها و شهر‌های کشور گفت: به غیر از هشت کلان شهری که در آن‌ها بنزین یورو چهار توزیع می‌شود، تا پایان سال بنزین یورو چهار در ۱۵ شهر توزیع می‌شود.

وی افزود: این شهر‌ها شامل شهر‌هایی در مسیر استان خراسان رضوی، شهر‌هایی از بندرعباس تا اصفهان، اصفهان تا خوزستان و تهران تا خوزستان می‌شود. البته در حال حاضر نیز بنزین یورو چهار در برخی از شهر‌های مذکور توزیع می‌شود.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از توزیع نفت گاز یورو چهار تا دوماه دیگر در سراسر کشور خبر داد و گفت: تا دو ما دیگر توزیع نفت گاز یورو چهار در جایگاه‌های کل کشور اجرایی می‌شود.

بر اساس این گزارش، علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در آخرین نشست خبری خود درباره تولید بنزین یورو ٤ در پالایشگاه‌های اراک، تبریز، اصفهان و آبادان توضیح داد: در این پالایشگاه‌ها روزانه ٣٢ میلیون لیتر بنزین یورو ٤ تولید می‌شود که میانگین تولید روزانه پارسال ٢٨ میلیون لیتر بوده است، همچنین مقدار تولید بنزین یورو ۵ در پالایشگاه ستاره خلیج فارس ۱۲ میلیون لیتر در روز است.

بر این اساس مجموع تولید بنزین یورو ۴ در پالایشگاه اراک ۱۷ میلیون، در پالایشگاه تبریز ۱.۵ میلیون لیتر، در پالایشگاه اصفهان ۱۲ میلیون لیتر و در پالایشگاه آبادان ۱.۵ میلیون لیتر است.

وی درباره تولید نفت‌گاز یورو ۴ توضیح داد: تولید نفت‌گاز یورو ۴ در پالایشگاه‌های تهران، اراک، اصفهان و لاوان روزانه ٢٨ میلیون لیتر است که میانگین روزانه تولید در سال ۹۶، ٢٦ میلیون لیتر بوده است؛ حجم تولید گازوئیل به ۱۰۵ تا ۱۱۰ میلیون لیتر افزایش می‌یابد که ۷۰ میلیون لیتر از آن یورو ۴ خواهد بود.

 

منبع:ایسنا

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : توزیع گازوئیل یورو۴ در همه جایگاه‌ها تا دو ماه آینده

توزیع گازوئیل یورو۴ در همه جایگاه‌ها تا دو ماه آینده

25 April 2018 | 6:02 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان