دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، شرکت خودروسازی فورد امریکا از اختراعی بسیار جالب و جدید به همراه کسب حقوق انحصاری آن به خود خبر داده است تا به واسطه این ابتکار جالب بر سر زبان ها بیفتد. این ابداع جدید فورد از «بتموبیل»،خودرو بتمن در فیلم «بتمن» که از دل آن یک موتورسیکلت خارج می شود، الهام گرفته است.

بر اساس اعلام فورد، این ابداع متناسب با خودرو مدل C-Max طراحی شده و این امکان در نظر گرفته شده است که یک موتورسیکلت-اسکوتر به صورت ریلی در دل خودرو تعبیه شود. موتورسیکلتی که در خودرو تعبیه شده است در قسمت جلو خودرو به عنوان جایگاه و کنسول میانی، جزئی از خودرو به شمار می رود.

تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

طبق الگو منتشر شده و توضیحات فورد در ارتباط با این محصول، به دلایل امنیتی موتورسیکلت فقط زمانی می تواند از خودرو خارج شود که پیشرانه خودرو خاموش باشد. بدین ترتیب کاپوت خودرو را بالا زده و به وسیله موتورهای حمل کننده تعبیه شده در بخش جلویی خودرو، موتورسیلکت رها شده و به جلو هدایت می شود. در مواقعی نیز که از موتورسیکلت استفاده نمی شود و در داخل خودرو قرار دارد، چرخ های آن از زمین فاصله گرفته و با زمین تماسی نخواهند داشت. همچنین گمانه زنی ها از برقی بودن پیشرانه موتورسیکلت تعبیه شده در ابداع جدید فورد حکایت دارد اما فورد هنوز جزئیات زیادی را منتشر نکرده است.

تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

 

تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

بخش توسعه و تحقیق فورد هنوز در ارتباط با زمان معرفی رسمی و شروع تولید این محصول زمان معینی را اعلام نکرده است. با این وجود ابداع جدید فورد به قدری خاص به نظر می رسد که روزی به تولید انبوه برسد.

 

منبع: خودروکار

 

انتهای پیام/

 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

تعبیه موتورسیکلت در داخل خودروهای فورد! +تصاویر

29 April 2018 | 7:09 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان