دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

تالاب چغاخور همچون نگینی بر ارتفاعات می درخشد

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: تالاب چغاخور همچون نگینی بر ارتفاعات می درخشد در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، تـالاب چـغاخـور با مساحتی بیش از ۲۳۰۰ هکتار در دامنه ارتفاعات برآفتاب و کلار، همچون نگینی می‌درخشد. این تالاب هر ساله پذیرای انواع پرندگان مهاجر و بومی شامل انواع مرغابی، حواصیل، لک لک سفید، خروس کولی و آبزیانی، چون ماهی کپور و نوعی از ماهیان گورخری است.

 

هوای مطبوع و چشم انداز‌های زیبایی که در این مکان قرار دارد، ان را در ردیف یکی از مهم‌ترین کانون‌های سیاحتی استان قرار داده است. این تالاب در مسیر شهرکرد – ایذه (استان خوزستان) واقع شده و با شهرکرد ۶۰ کیلومتر فاصله دارد.

 

تالاب چغاخور همچون نگینی بر ارتفاعات می درخشد/عیدانه

 

انتهای پیام/

 

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : تالاب چغاخور همچون نگینی بر ارتفاعات می درخشد

تالاب چغاخور همچون نگینی بر ارتفاعات می درخشد

31 March 2018 | 10:20 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان