دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

افشای سند محرمانه عربستان برای تضعیف حزب‌الله در لبنان+عکس

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: افشای سند محرمانه عربستان برای تضعیف حزب‌الله در لبنان+عکس در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

به گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، شبکه «المنار» اعلام کرد کاربران اینترنتی در حال دست به دست کردن سندی محرمانه هستند که حمایت عربستان از برخی متحدانش در لیست‌های انتخاباتی لبنان با هدف تضعیف حزب‌الله و کم کردن از محبوبیت مردمی این جنبش را شان می‌دهد.

به گزارش فارس، نامه مذکور که به امضای «عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان رسیده ، خطاب به «ولید البخاری» کاردار عربستان در لبنان نوشته شده است. 
 

در  این سند آمده است وزارت خارجه (عربستان) دستور حمایت لازم از لیست‌های جریان المستقبل و حزب «القوات‌اللبنانیه» را در انتخابات پارلمانی لبنان می‌دهد تا در اولین فرصت در راستای ارائه پیشنهادی به پارلمان جدید لبنان برای مشروع کردن حضور آوارگان سوری بر اراضی لبنانی کار شود و اهرم فشاری بر حزب‌الله خصوصا در منطقه البقاع برای تغییر بافت اجتماعی و تحقق اهداف زیر باشد: 

اول: تضعیف نفوذ حزب الله در پایگاهش (منطقه البقاع)

دوم: ایجاد شکاف میان حزب‌الله و پایگاه‌های مردمی‌اش

سوم: خارج کردن منطقه از سیطره و نفوذ حزب‌الله 

در حال تکمیل…

 

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : افشای سند محرمانه عربستان برای تضعیف حزب‌الله در لبنان+عکس

افشای سند محرمانه عربستان برای تضعیف حزب‌الله در لبنان+عکس

4 May 2018 | 12:40 pm

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان