دوره بازرسی جوش
سیستم وبلاگ دهی

آن‌هایی که برای ستاره شدن «کارگری» کردند

مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها تقدیم می نماید: آن‌هایی که برای ستاره شدن «کارگری» کردند در مجله سرگرمی و تفریحی بیست و چهارها:

آن‌هایی که برای ستاره شدن «کارگری» کردندبه گزارش گروه فضای مجازی گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان، فوتبالیست‌ها در ایران نیز اکثرا شرایط بسیار خوبی دارند، در واقع از زمانی که ستاره‌های فوتبال مجبور می‌شدند برای امرار معاش کارگری و تاکسی رانی کنند خیلی وقت است گذشته. اکنون ستاره‌های درجه یک فوتبال ایران بهترین شرایط رفاهی را دارند و هرگز قرار نیست برای امرار معاش دست به کارگری یا شغل‌های سخت و وقت گیر دیگر بزنند.

اما همین‌هایی که امروز به لطف فوتبال اوضاع مالی خوبی دارند دور زمانی نبود که سختی‌های زیادی در زندگی خود داشتند، برخی از فوتبالیست‌ها با کارگری روز‌های سخت خود را پشت سر گذاشتند تا بالاخره به رفاه رسیدند. کارگر‌های فوتبال دنیا کم نیستند، اما در همین ایران نیز ستاره‌های زیادی هستند که در دوران پیش از شهرت کارگری می‌کردند و اکنون به آن افتخار می‌کنند.

با این چهره‌ها بیشتر آشنا می‌شویم:

۱- علی دایی اکنون یکی از ثروتمندترین‌های ورزش ایران است و اصلا می‌گویند بین پولدار‌ها شماره یک است.

«بیزنس من» موفق فوتبال ایران در حال حاضر تجارت گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف دارد. اما همین آقای گل جهان که به قول معروف پولش از پارو بالاتر می‌رود زمانی در مصاحبه‌ای صریحا به این اشاره کرد که در دوران نوجوانی دستفروشی و کارگری کرده است. البته یک بار دیگر هم گفت: زمانی که در دانشگاه صنعتی شریف دانشجو بوده کارگری کرده، اما اینکه دقیقا کارگری او چه بوده مشخص نیست.

۲-داستان علیرضا بیرانوند را دیگر همه می‌دانیم. گلر پرسپولیس نخستین بار در برنامه ماه عسل از سختی‌های زندگی خود گفت.

از این گفت که شب‌ها جا برای خوابیدن نداشت و از این گفت که در یک رستوران به سختی کار می‌کرده است. او در کار‌های ساختمانی هم کارگری می‌کرده و آجر بالا می‌انداخته است. او نیز با سختی و تلاش کار کرد و اکنون یکی از بهترین گلر‌های ایران به شمار می‌رود.

۳- رضا عنایتی آقای گل سه باره لیگ برتر فوتبال ایران نیز روند خیلی جالبی را برای تبدیل شدن به یک ستاره طی کرد. او نیز در دوران نوجوانی به سختی کار می‌کرد تا کمک هزینه‌های خانواده خود باشد.

عنایتی در ۱۵ سالگی در مشهد دست فروشی می‌کرد، اما کار سخت‌تر او زمانی آغاز شد که شغل کارگری را آغاز کرد. او به یکی از کارخانه‌های فرش بافی رفت و در آنجا کارگری کرد. او بعد‌ها تبدیل به ستاره ابومسلم شد و با حضور در استقلال و امارات پول‌های زیادی به جیب زد.

۴- مهدی مهدوی کیا که موفق‌ترین لژیونر تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود پیش از رسیدن به شهرت و ثروت در مزرعه پدری اش کارگری و کشاورزی می‌کرد.

او پشم گوسفندان را می‌چید و اکنون هم می‌گوید خیلی خوب از عهده این کار برمی آید. مهدوی کیا حتی زمانی که در آلمان فوتبال بازی می‌کرد زمانی که به ایران برمی گشت به مزرعه پدرش می‌رفت تا در کار‌ها به او کمک کند.

۵- شیث رضایی و مرحوم مهرداد اولادی هم تبحر زیادی در کشاورزی داشتند، اما این دو که هر دو اصالتا اهل شهر‌های شمالی کشور هستند علاوه بر کشاورزی گاهی اوقات کار‌های سنگینی در مزرعه انجام می‌دادند، همانند حمل بار‌های سنگین.

منبع: جام جم

انتهای پیام/

گروه خبری مجله تفریحی و سرگرمی بیست و چهارها به نقل از میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

مجله سرگرمی بیست و چهارها - کلیه مطالب از سایت های مجاز تهیه شده است و مجله بیست و چهارها مسئولیتی در قبال محتوی ندارد. این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.


مشاهده : آن‌هایی که برای ستاره شدن «کارگری» کردند

آن‌هایی که برای ستاره شدن «کارگری» کردند

1 May 2018 | 9:40 am

دوره بازرسی جوش
درج آگهی رایگان